تعبیر خواب تراس

ساخت وبلاگ
چکیده : خواب تراس منوچهر مطیعی تهرانی گوید: تراس در خواب های مضر است. راهی است که از آن راه ... با عنوان : تعبیر خواب تراس بخوانید :
خواب تراس

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

تراس در خواب های مضر است. راهی است که از آن راه از غمها و رنج ها و ناراحتی ها می گریزیم و دل تنگی ها را پشت سر می نهیم بخصوص اگر در خواب ببینیم که از اتاق تاریک و تنگ به یک تراس روشن قدم نهاده ایم. تراس هر قدر وسیع تر و چشم اندازش گسترده تر باشد بهتر است چون به شما می گوید به جایی می رسید که دیگر تنگنایی پیش روی شما نیست. اگر از تراس به اتاق بروید چه آن اتاق مجلل و باشکوه باشد و چه تنگ و تاریک گویای گرفتاری دست و پاگیر است. اگر در خواب ببینید تراس ویران و سست و لرزان است که می ترسید آنجا بمانید خواب شما می گوید به امید نجات و رهایی، خود را به مخاطره می اندازید و از چاله به چاه می افتید. چنانچه تراس طاق داشت و به صورت ایوان بود تعبیر آن در حرف الف کلمه ایوان نوشته شده است.

لیلا برایت می گوید:

اگر خواب ببینید که در تراسى نشسته‏اید، نشانه‏ى موفقیت در انجام یکى از کارهایتان است. دیدن تراس در خواب، نشان‏دهنده‏ى آن است که باید براى زندگى خود برنامه‏ریزى کنید.

متن بالا توسط نرم افزار لینک ساز وب برچسب گذاری شده است

 

لینک دانلود تعبیر خواب از سایت بلاگ

و یا لینک گول سایت

تعبیر خواب تراس , تعبیر خواب ایوان , تعبیر خواب صفه , تعبیر خواب مهتابی , خواب دیدن تراس , خواب دیدن ایوان , خواب دیدن صفه , خواب دیدن مهتابی , رویای تراس , رویای ایوان , رویای صفه , رویای مهتابی , تعبیر تراس , تعبیر ایوان , تعبیر صفه , تعبیر مهتابی , خواب تراس , خواب ایوان , خواب صفه , خواب مهتابی ,
تعبیر خواب سبیل...
ما را در سایت تعبیر خواب سبیل دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : دوشنبه 18 ارديبهشت 1396 ساعت: 17:00